İade & Değişim Formu

  İade Prosedürü

  Siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Satın aldığınız ürün(leri) bir başka beden/ürün ile değiştirebilir ya da geri ödeme talep edebilirsiniz. Paket tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygun olan ürün(lerin) iadesi 7 ile 10 iş günü arasında ödeneğiniz tarafınıza aktarılacaktır.

  300 TL altında oluşturulan siparişlerin, iade işlemlerinde ürün tutarı eksiksiz tarafınıza aktarılacaktır.

  Kampanya dönemlerinde ve indirimli ürünlerde iade edilen tüm ürünlerin (tutar gözetilmeksizin) kargo bedeli iade tutarından düşülecektir.

  1. PAKET İÇİNE FATURAYI KOYDUĞUNUZDAN EMİN OLUN

  İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde satın alma faturasıyla birlikte paketleyin.

  2. İADE TALEBİ OLUŞTURUN

  Üyelik hesabınız üzerinden “Siparişlerim” sayfasındaki iade etmek istediğiniz siparişi seçerek iade talebi oluşturabilirsiniz.

  MUYİTE TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Yurtiçi Kargo cari kod (111111) Siyavuşpaşa Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi Çavdar Sokak No:10/6 BAHÇELİEVLER / 34182 İSTANBUL

  3. ÜRÜNÜN GÖNDERİMİ

  İade ve değişim gönderilerinizi anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi Kargo (cari kod: 1111111) ile gönderebilirsiniz.

  Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

  DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

  Değişimi yapılmış ürün(ler) tarafınıza gönderilirken kargo ücreti alıcı ödemeli olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.